Yaşam

La Casa de Papel’deki Helsinki rolüyle tanıdığımız Darko Peric, ‘Atatürk’ filmindeki rolü için imajını değiştirdi

Disney Plus, Aras Bulut İynemli’nin başrolünü üstlendiği ‘Atatürk’ filmini yayınlamaktan vazgeçti ve bu karar tartışma konusu oldu. Filmden kesitlerin yer aldığı bölüm 29 Ekim’de FOX TV’de gösterildi. Filmin kadrosunda “La Casa De Papel”den tanıdığımız bir oyuncu da yer alıyor. Helsinki’deki rolüyle ünlenen Darko Peric, verdiği röportajda Atatürk filmi için görünüşünü nasıl değiştirdiğini anlattı. Detaylar içerikte!

Başrolünü Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı “Atatürk” filminin bir bölümü 29 Ekim’de FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmuştu. Hatırlanacağı üzere film, Disney Plus’ta yayınlanma kararından vazgeçilince birçok tartışmaya konu olmuştu. .

Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlik hayatından bir kesit sunacak olan film iki modülden oluşuyor; Önce 3 Kasım’da, ardından 5 Ocak 2024’te sinemalarda gösterime girecek.

Filmin kadrosunda dünyaca ünlü İspanyol dizisi “La Casa De Papel”deki Helsinki rolüyle tanıdığımız ünlü Sırp aktör Darko Peric de yer alıyor.

Darko Peric, Helsinki dizisindeki rolüyle uluslararası üne kavuştu. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Peric, filmin Atatürk Kültür Merkezi’ndeki galasına da katıldı.

Sırp aktör Darko Peric, Atatürk filminde Bulgar General Stiliyan Kovaçev rolünü canlandırıyor.

Peric, geçtiğimiz günlerde yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği filmin kamera arkası röportajında ​​sinemaya yönelik imajını nasıl değiştirdiğine dair açıklamalarda bulunmuştu.

“La Casa De Papel”in Helsinki’si Darko Peric yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“6 yıldır tıraş olmuyorum. 6 yıl aradan sonra ilk kez sakalımı kestim. Bunu gerçekçi görünmek için yaptım. 100 yıl önce sakallarını böyle uzatıyorlardı. Filmde genç bir kızın babasıyım. “Hiç bu kadar baba rolü oynamamıştım” dedi.

Darko Peric de röportajında ​​Atatürk’e övgüler yağdırdı:

‘Atatürk 20. yüzyılın en değerli liderlerinden biridir. Kadınlara eşit haklar verdi. 100 yıl önce bu hayal bile edilemezdi. “Yaptığı şey dünyanın bu bölgesinde devrim niteliğindeydi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu