Yaşam

Şarkıcı Yeşim Erçetin kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Yeşim Erçetin ve eşi neden gözaltına alındı?

Model ve müzisyen Yeşim Erçetin de son dönemde gündem yaratan isimlerden biri. 6 ay önce düğünü ile gündeme gelen ünlü isim, uzun süredir Amerika’da yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde FBI’ın Yeşim Erçetin’in Amerika’daki evine baskın düzenlediği iddia edilmişti. Bu iddiaların ardından birçok kişi Yeşim Erçetin ve eşinin hayatını merak ediyor. Peki Yeşim Erçetin kimdir, kaç yaşında, nerelidir? Yeşim Erçetin’in eşi kimdir? Detaylar içeriğimizde?

Yeşim Erçetin kimdir?

Şarkıcı Yeşim Erçetin, 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Anne ve babası o küçükken boşandığı için babaannesinin yanında büyümüştür. 1996 yılında 17 yaşında Sevinç Erberk’in ajansına katılarak profesyonel olarak modellik yapmaya başladı.

Bir dönem sunuculuk ve oyunculuk yapan Erçetin; HBB’de Sporazzi’yi, Kanal 6’da Çok Gizli’yi, Best TV’de Yeşim’i ve MMC’de 1’e 3’ü sundu.

2000 yılında Ozan Orhan ile evlenen müzisyen, 2003 yılında boşandı. Çiftin bu evlilikten Lara Yağmur adında bir kızı oldu. 2010 yılında Emre Matraş ile evlendi. Masal adında bir kızı olan çift, 2015 yılında boşanmıştı.

2016 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan Benim Tarzımda Ünlüler Yarışmasına katıldı. 2022 yılında Amerika’da Fevzi Kardeseci ile evlendi.

İddiaya göre şarkıcının eşiyle birlikte yaşadığı Miami’deki konutuna geçtiğimiz günlerde FBI tarafından şafak operasyonu düzenlendi. Kripto piyasasında usulsüzlükler yaptıkları iddiasıyla gözaltına alındılar. Erçetin’in pasaportuna el konuldu.

Yeşim Erçetin Hangi Yapımlarda Rol Aldı?

  • 2001 – Güz Gülleri

  • 2001-90 60 90

  • 2003 Serseri

  • 2005 Sensiz Olmuyor

  • 2005 Zeynep

haberpolateli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu