Yaşam

Kuruluş Neden Yok, Neden Yayınlanmadı? Organizasyon Yeni Bölüm Ne Zaman, Hangi Gün?

TRT1 ekranlarının nefes kesen aksiyon dizisi Teşkilat 7 Mayıs Pazar günü yayında yer almadı. Her Pazar 20:00’da yeni bölümüyle ekrana gelen Teşkilat’ın neden yayınlanmadığı ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı dizinin sıkı takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki Ajans neden yeni bölüm yok? Organizasyon ne zaman yayınlanacak?

TRT1’in nefes kesen dizisi Teşkilat akşam saatlerinde yayın akışından kaldırıldı. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu.

Başrollerini Deniz Baysal Yurtçu ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı Teşkilat dizisinin bu akşam 75. bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyordu. Gündüz yayın akışında olan dizi, akşam saatlerinde TRT1 yayın akışından kaldırıldı.

Organizasyon Mevcut Değil, Neden Yayınlanmıyor?

Teşkilat dizisi bu akşam TRT1’de yayınlanacak propaganda konuşmaları nedeniyle ekranlara gelmedi. Seçime sayılı günler kala TRT ekranlarında yayınlanmaya devam eden propaganda konuşmalarına ayrılan süre arttı. Bu nedenle Kuruluş yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkmadı.

Organizasyon Yeni Bölüm ne zaman?

Organizasyon dizisinin yeni bölümünün seçimden sonraki pazar günü yani 21 Mayıs Pazar günü saat 20:00’de TRT ekranlarında olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu