Yaşam

‘Kupuk’ dizisinin posteri yayınlandı

Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Fox TV’nin yeni dizisi ‘Kupuk’un afişi yayınlandı. Dizinin posterinde Kaan Yıldırım, Seray Kaya, Biran Damla Yılmaz, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız ve Kadir Çermik yer alıyor.

Dizinin kadrosunda Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız, Edip Doruklu, Engin Alkan, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş, Mustafa Açaçık, Evliya Aykan, Merve Çağıran, Cem Söküt, Atakan yer alıyor. YarımDünya, Güneş Hayat. ve Ahmet Mümtaz Taylan. Yönetmenliğini Koray Kerimoğlu’nun üstlendiği dizinin senaryosunu Deniz Karaoğlu, Fuat Mete ve Özden Selim Karadana birlikte yazıyor.

‘Kupuk’ 27 Ocak Cumartesi günü ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

Serinin konusu şu şekilde:

‘Kupuk’ta Ferhan (Kaan Yıldırım), haksız vurgun yaparak rüşvetçilerin, dolandırıcıların ve zenginlerin paralarını çalıyor ve bu parayla mahallesindeki yoksul gençlere yardım ediyor, onları eğitiyor ve ailelerine yardım ediyor. Beklenmedik bir ölüm tüm hayatını sarsacaktır. Bu olay onu sadece idealleriyle değil, aşkıyla da sınayacak ve bu sınavı aşmanın yollarını arayacaktır. Ferhan gibi haksızlığa karşı çıkamayacağını anlayınca Orhan kimliğine bürünür. Böylece Ferhan, mahallesinde sevdiği ama uzak durmak zorunda kaldığı Müjde’nin (Seray Kaya) babasıyla mücadele ederken, avukat Orhan’ın da yolları, ailenin varisi İpek (Biran Damla Yılmaz) ile kesişir. mahalleyi ele geçirmek. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu