Haber

Bolu’da kış tedbirleri toplantısı yapıldı

Bolu’da kış sezonu için alınacak tedbirlerle ilgili koordinasyon toplantısı yapıldı.

Bolu’da İçişleri Bakanlığı AFAD İdaresi’nin ilgili genelgesi kapsamında Vali Erkan Kılıç başkanlığında “2022 Yılı Kış Önlemleri Toplantısı” düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ve kış döneminde il genelinde alınması gereken tedbirlerin görüşüldüğü toplantıda İl AFAD Müdürü Cengiz Çavuş geçmiş yıllarda yaşanan sorunları ve analiz yollarını aktararak uyumun sağlanması ve kurum ve kuruluşların sorumluluk alanları dahilinde yerine getirmeleri gereken görevlerdir. .

İlgili kurum amirlerinin kurumlarının işçi ve araç durumları ile kış sezonu hazırlıkları hakkında bilgi verdiği toplantıda konuşan Vali Erkan Kılıç, şunları söyledi:

“Geçmiş yıllarda yaşanan olayları dikkate alarak başta ulaşım olmak üzere yoğun kar yağışından etkilenebilecek yollarımızı, yerleşim yerlerimizi ve benzeri alanlarımızı belirleyerek alınan tedbir ve hazırlıkları yeniden değerlendireceğiz. Sağlanması için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. kurumlarımızın tam bir uyum içinde hareket ettiğini belirterek, “Plan ve plan yapma kararları alacağız ve bu kararlar kış döneminde ilimiz genelinde uygulanacaktır. Umarım sorunsuz bir kış geçiririm.”

Vali Kılıç ve Astsubay’ın yanı sıra Garnizon Komutan Yardımcısı Piyade Komando Kıdemli Albay Merdin Kışkan, Vali Yardımcıları Abdullah Abid Öztoprak ve Abdullah Şen, Vali Yardımcısı Ümit Gürsançtı, kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Haluk Saygılı’ya, 4. Bölge Karayolları Müdür Yardımcısı Celal Koruç ile ilgili kurum amirleri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu