Yaşam

Ben Buna Cihana Sığamam 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı son bölümde neler oldu?

Bu Dünyaya Sığamıyorum İlk bölümü 20 Eylül 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Hoş Adamlar Medya’nın yaptığı aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil yer alıyor. Ben Buna Cihana Sığamam 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ben Buna Cihana Sığamam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı son bölümde neler oldu?

NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANAL?

Ben Bu Cihana Yakışmam her salı saat 20:00’de atv’de yayınlanıyor.

BU KANALIMA SIĞAMIYORUM 22. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Ben Buna Cihana Yakışmadım bugün 21. bölümün ardından 22. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın bölüm sonunda yayınlanması bekleniyor.

BU KANALIMA SIĞAMIYORUM SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Cezayir ailesine karşı kör

Cezayir ve Firuze, çocukları ile ilgili yapılan anlaşmadan büyük bir tehdit alır. Cezayir, Beyler Divanı’nın hain üyesi Özdemir’den kardeşinin gerçek katilini öğrenmeye çalışır. Cezayir, bu büyük düşman karşısında cephesini kapatmak için en yakınlarından gerçek bir sadakat beklemektedir. Önlem olarak ailesini beklenmedik birine emanet eder.

Cezayir, Bassilius’un gerçek kimliğine gittikçe yaklaşıyor. Sınırın daraldığını anlayan Bassilius, Tatavlalı’ya Cezayir kendi ipini çekmeden Cezayir’i öldürmesini emreder.

Firuze, Gülendam’ın tüm hastane süreçleriyle ilgilenir ve Gülendam’ı eve getirdiğinde herkes tarafından aklanır ama Leyla bu arada Süheyla’nın hamile olduğunu öğrenmiştir. Bu konuda Leyla ve Firuze yeniden karşı karşıya gelir.

Mercan’ın bir anda ortadan kaybolmasıyla Firuze, kaybından sorumlu tuttuğu kişinin boğazına neşter dayayarak Mercan’ın yerini öğrenmeye çalışır.

Ekabir, büyük aşkı Müjgan ile evlenme hazırlıklarına başlar. Bu konuda en yakın arkadaşı Cezayir, Ekabir’i desteklemektedir.

Cezayir, Müjgan ve Ekabir’in düğününde Leyla’ya romantik bir sürpriz yapmaya hazırlanırken, düşmanları Leyla’nın bu sürprizi yapmasına izin vermez.

Herkesin korktuğu bu düşman Cezayir’in kardeşinin katili kimdir? Cezayir ailesini kime emanet edecek? Firuze’nin neşterle tehdit ettiği kişi kimdir? Cezayir, Leyla’ya sürpriz yapabilecek mi?

BU KANALIMA SIĞAMIYORUM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cezayir’in vurulması dengeleri değiştirdi

Cezayir’in vurulmasının ardından özel dostları Ekabir, Asım Kaptan ve Kurban Baba, yas sürecinin sonunda arkadaşlarının intikamını Tatavlalı’dan almaya karar verirler. Anlaşmayla şereflenen ve keyfi yerinde olan Tatavlali, Cezayirli dostları tarafından ağır şekilde cezalandırılır.

Cezayir’in vurulması Leyla ve Firuze’yi derinden sarstı. Leyla’nın kendisini ikinci kez kaybeden kocasının yasına bu kez kızı Suna da eklenir. Leyla’nın evinde yas süreci devam ederken, Süheyla ve Orhan’ın ilişkisi de devam ediyor. Leyla, Süheyla ve Orhan’ın görüştüğünü sezerek, açık sözlü olması için Süheyla’ya son bir şans verir. Ancak Süheyla, Orhan’la birlikte olmak için beklenmedik bir karar verir.

Firuze, daha önce yaşadığı ağır kayıplar nedeniyle kaçınılmaz bir bunalıma sürüklenir. Şamil, artık babasının yasını tutan Suna’ya yurt dışında okuyacağını söyleyerek bir acı daha yaşatıyor.

Ateş’in amcasını vurmaya çalışanların peşine düşmesi, onu manevi babası Bassilius’la karşı karşıya getirir.

Ateş, manevi babası Bassilius’un gerçek kimliğini öğrenebilecek mi? Süheyla, Leyla’nın uyarılarına rağmen Orhan’ın yanında olacak mı? Ekabir, Asım Kaptan ve Kurban Baba, Cezayir’in intikamını Tatavlalı’dan alabilecekler mi?

BU KANALIMA SIĞAMIYORUM OYUNCULAR KİM?

Oktay Kaynarca – Cezayir Türkçesi / Temur Turan

Ebru Özkan Şaban – Leyla Türk

Pelin Akil – Firuze Turan

Işıl Yücesoy – Gülendam

Ali Seçkiner Alıcı – Kurban Baba

Hakan Karahan – Dumrul

Erkan Sever – Orhan

Ragıp Savaş – Atakan

Gülenay Kalkan – Diamond

Eren Vürdem – Azamet

Aslı Sevi – Ücretsiz

Kerem Kupacı – Ethem

Ziya Kurkut – Bekir

Pelin Ulusar – Süheyla

Mina Derman – Suna

Batuhan Sezer – Ömer Asaf

Değer Alp – Canan

Başak Kıvılcım Ertanoğlu – Zühre

Burcu Binici – Meltem

Ömer Kurt – Kerim

Mert Kırlak – George Bagnall

Umut Mirza – Necip

Selçuk Kılıç – Birkan

Ahmet Yıldırım – Cafer

Teşhis Formülü – Canberk

Doruk Öztürk – Şamil

Osman Albayrak – Beyler Azer Mahkemesi

Melisa Duru Ünal – Mercan

Aylar Melayeva – Sevim

Hanbey Oğuzhan Çoban – Besim

Mirza Bahattin Doğan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu