Haber

Başkan Altınsoy istişare toplantısını gerçekleştirdi

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy başkanlığında ilçe başkanları ile istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un ev sahipliğinde gerçekleşen AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İl Teşkilat Başkanı İbrahim Ulusoy, Sarıyahşi İlçe Başkanı Alim Eraslan, Sultanhanı İlçe Başkanı İshak Yumuşak, Gülağaç İlçe Başkanı İlçe Liderleri toplantısı. Ağaçören İlçe Başkanı Tahsin Köse. Lider Harun Abur, Güzelyurt Mahalle Muhtarı Murat Günalp, Eskil Mahalle Muhtarı İbrahim Kırlı, Ortaköy Mahalle Muhtarı Zeki Baba katıldı.

2023 yolunda yapılacak çalışmalar ve ilçelere yapılacak yatırımlar ile teşkilat çalışmaları ve gündemin değerlendirildiğini belirten İl Başkanı Altınsoy, teşkilatın her bir mensubu ile çalışmaya devam ettiklerini söyledi. inanç ve sevgiyle. Samimiyet var, hizmet var. “Güçlü Türkiye” sloganıyla millete hizmet için ne yapabiliriz diye kaygılıyız. Şu ana kadar istişarenin faydasını gördük. Şimdi ilimiz ve ilçelerimizin sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyip çözüm yolları bulmaya çalışacağız. Birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var. Bu anlamda her zaman istişare etmeye devam edeceğiz” dedi.

İlçelerin genel durumu, ilçelere yapılan yatırım ve hizmetler, hayata geçirilen projeler ve belediye başkanlarının ilçelerinde yaptıkları çalışmalarla kazandıkları hizmetler hakkında istişarelerde bulunuldu. 2023 yılında İlçelerde yapılacak çalışmalar da masaya yatırıldı. Yaklaşık üç saat süren toplantıda ilçe liderleri teşkilat çalışmaları ve ilçelerin sorunları hakkında bilgi verdi.

Altınsoy, toplantının sonunda İlçe Başkanlarına hizmetleri ve toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür etti. – AKSARAY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu