Haber

Bartın Belediye Başkanı Esnafları Ziyaret Etti

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Bartın Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederken, kahvaltı programında şoförlerle buluştu.

Başkan Fırıncıoğlu Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnafın taleplerini dinledi. Yoğun ilgi gören Belediye Başkanı Fırıncıoğlu, ziyaret sonunda esnaflara teşekkür ederek, “Halkımızın ve esnafımızın görüşlerine çok önem veriyoruz. Bu bağlamda kendileriyle sürekli fikir alışverişinde bulunuyoruz. Son olarak esnaf lokantasını ziyaret ettik. Sanayi Sitesi’nde esnafımızı bilgilendirip taleplerini dinledik. Bize düşen sorunları dinleyip çözüm önerileri almak.” “Çok değerli. Hep birlikte şehrimizi daha yaşanabilir, ticaretin canlı olduğu bir yer haline getireceğiz. Sanayi Sitesi esnafımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şoförlerle kahvaltıda buluştu

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, kahvaltı programında Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası üyeleri, SS Bartın Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri ve Bartın Belediyesi Özel Halk Otobüsleri şoförleriyle bir araya geldi. Programın ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Fırıncıoğlu, “İşçi esnafı bir şehrin kalbi, nabzı ve hafızasıdır. Biz bugüne kadar tüm gücümüzle esnafımıza destek olmaya çalıştık. Sürücü esnafımızın taleplerinin çoğunluğu kötüydü. Şehrimizin birçok yerinde bozuk olan yolları onardık, bu kapsamda çalışmalarımız devam edecek. “Şoförler ve Arabacılar Esnaf Odası Başkanı Özcan Uzun’a, SS Bartın Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Lideri Sedat Aydın’a teşekkür ediyorum. Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Lideri Zekai Özdemir ve tüm şoför esnafımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, kazasız belasız çalışmalar diliyorum” dedi. – BARTIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu