Teknoloji

6 Adet CS:GO Envanteri 10 Milyon TL’ye Satıldı!

Video oyun dünyasının değerli isimlerinden biri kapak oyuncuların yıllardır beklediği duyuruyu yaklaşık bir ay önce yaptı. 2012 yılında ilk kez tanışma fırsatı bulduk. Counter-Strike: Küresel Saldırıönümüzdeki aylarda büyük bir güncelleme alacak ve ” Karşı Saldırı 2 “e dönüşecek”. Yeni dönemdeki en önemli değişiklik ise oyun motorunun Kaynak 2taşınacak.

Counter-Strike 2 ile ilgili yapılan açıklamalarda, yeni oyunda olduğu gibi Counter-Strike: Global Offensive’deki tüm envanter, transfer edilecek ilan edildi. Hal böyle olunca da Steam’deki Counter-Strike pazarı etkilenmiş ve stok fiyatları yükseldi. En son haberler, bazı oyuncuların Counter-Strike için hazır olduğu. büyük paralar harcamaya başlaaçıklığa kavuşmuş.

500 bin dolarlık alım yapıldı!

Steam’de zipeL adını kullanan bir oyuncu, tarihteki en yüksek Counter-Strike: Global Offensive envanter satışlarından birine sahip oldu. komisyonculuk yaptı . Bu satın almanın bir parçası olarak AK-47 kaplaması, dört çıkartma ve bir karambit el değiştirdi. Bütün bunların satışı 500 bin doların üzerinde Bir bedelle (10 milyon TL) tamamlandı. Görünümlere, çıkartmalara ve karambitlere daha yakından bakalım.

Mavi taş AK-47 (Sertleştirilmiş)

Kasım 2022’de piyasaya sürüldü AK 47 Blue Gem’in görünümü (Case Hardened), rekor satın alma işlemine dahil edilen envanter eserlerinden yalnızca biriydi. Bu ortada; bu silah kaplaması tek başına satılık değildi. Üzerinde, her biri yaklaşık 60.000 dolara mal oluyor. 4 Katowice 2014 Titan Holosu etiket vardı. Alıcı, tabanca ve çıkartmalar için 400.000 dolar ödedi.

Katowice 2014 Titan Holo çıkartması böyle görünüyor:

Karambit #387 P1 (eski)

Satılık envanter kalemlerinden biri de yıpranmış karambit bıçağı #387 P1 idi. Bu envanter parçası için alıcı 100 bin dolarparalı.

Peki bu kadar parayı verip envanter çıkaran kişi kimdir?

Alınan bilgilere göre Counter-Strike tarihinin en büyük satın almalarından birini yapan kişi Çinli bir oyuncuydu. isimsiz oyuncu kolektör olduğu bildirildi. Counter-Strike 2 ile birlikte, bu görünüm Çinli oyuncuya önemli kazançlar sağlayabilir…

Peki Counter-Strike 2 neler sunacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu